OFICJALNIE: Sturaro w Hellasie

OFICJALNIE: Sturaro w Hellasie fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hellas Werona

Hellas Werona poinformował o pozyskaniu Stefano Sturaro.

Działacze ósmej siły ligi włoskiej postawiły sobie za cel w zimowym oknie transferowym, by pozyskać do siebie nowego środkowego pomocnika. W ostatnich dniach udało się dopiąć swego.

Do drużyny prowadzonej przez Ivana Juricia dołączył Stefano Sturaro. Przenosi się on do Hellasu na zasadzie wypożyczenia z Genoi.

Umowa zawarta między podmiotami ma być ważna do 30 czerwca 2021 roku. Zawarta została w niej też opcja na wykup po wspomnianym okresie.

Sturaro to wychowanek wspomnianej Genoi. W swojej karierze był też związany z Modeną, Juventusem, a także portugalskim Sportingiem.

W tym sezonie środkowy pomocnik zanotował łącznie siedem występów, a jego dorobek to jedna bramka.

Niespełna 28-latek ma na swoim koncie cztery występy w dorosłej kadrze Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją EURO 2020. Robert Lewandowski skomentował porażkę ze Słowacją Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] Śląsk Wrocław poznał potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji EURO 2020: Zbigniew Boniek komentuje porażkę Polaków w meczu przeciwko Słowacji Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w I rundzie eliminacyjnej Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Karol Linetty: Nie możemy się załamać EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020. Ondrej Duda po zwycięstwie nad Polską: To był klucz do wygranej EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy