OFICJALNIE: Sturaro w Hellasie

OFICJALNIE: Sturaro w Hellasie fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Hellas Werona

Hellas Werona poinformował o pozyskaniu Stefano Sturaro.

Działacze ósmej siły ligi włoskiej postawiły sobie za cel w zimowym oknie transferowym, by pozyskać do siebie nowego środkowego pomocnika. W ostatnich dniach udało się dopiąć swego.

Do drużyny prowadzonej przez Ivana Juricia dołączył Stefano Sturaro. Przenosi się on do Hellasu na zasadzie wypożyczenia z Genoi.

Umowa zawarta między podmiotami ma być ważna do 30 czerwca 2021 roku. Zawarta została w niej też opcja na wykup po wspomnianym okresie.

Sturaro to wychowanek wspomnianej Genoi. W swojej karierze był też związany z Modeną, Juventusem, a także portugalskim Sportingiem.

W tym sezonie środkowy pomocnik zanotował łącznie siedem występów, a jego dorobek to jedna bramka.

Niespełna 28-latek ma na swoim koncie cztery występy w dorosłej kadrze Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy