Oficjalnie: Syn Thurama w Guingamp

Oficjalnie: Syn Thurama w Guingamp
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Guingamp

En Avant de Guingamp poinformowało na oficjalnej stronie o sprowadzeniu Marcusa Thurama.

Urodzony we Włoszech snajper to syn znakomitego przed laty środkowego obrońcy Liliana Thurama. Ojciec wychowanka Sochaux reprezentował podczas kariery piłkarskiej barwy między innymi Juventusu, Barcelony i Parmy. Ma na swoim koncie triumf w Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Europy.

Dziewiętnastoletni syn Thurama, od 2013 roku reprezentuje barwy Sochaux. Już dwa lata po dołączeniu do klubu dostał się do pierwszego zespołu drużyny z Ligue 2. Do tej pory w ekipie z miasta Peugeota rozegrał 43 spotkania, podczas których strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty. Oprócz środkowego ataku, Thuram daje sobie radę jako lewy i prawy skrzydłowy.

Zawodnik, który będzie miał w przyszłym sezonie okazję do pokazania umiejętności w Ligue 1, jest etatowym reprezentantem francuskich młodzieżówek. Występował w czterech rocznikach od kadry do lat siedemnastu do tej do lat 20. W 2016 roku był w zespole, który zdobył Mistrzostwo Europy do lat 19.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy