Oficjalnie: Szubert w Arce Gdynia

Oficjalnie: Szubert w Arce Gdynia
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Arka Gdynia

Arka Gdynia pozyskała nowego piłkarza, jest nim 22-letni Michał Szubert.

Michał Szubert podpisał ze "Śledziami" kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2015 roku. W Arce będzie grał z numerem "11" na koszulce.

- Jestem bardzo zadowolony z pozyskania Michała. Cenię jego szybkość oraz umięjętność swobodnego znajdowania sobie sytuacji podbramkowych - powiedział trener Arki, Paweł Sikora.

Młody napastnik jest wychowankiem Salosu Szczecin, w którym zaczął trenować w wieku dziewięciu lat. W 2008 roku przeniósł się do Ruchu Chorzów, gdzie występował w Młodej Ektraklasie.

W minionym sezonie reprezentował barwy Dębu Dębno. Rozegrał tam 25 spotkań, w których uzyskał 19 trafień.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy