OFICJALNIE: Szymon Jopek w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Szymon Jopek w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice poinformowała w poniedziałek o sprowadzeniu Szymona Jopka.

Puszcza Niepłomice przygotowuje się do kolejnego sezonu, w którym celem będzie utrzymanie na zapleczu Ekstraklasy. Wyzwanie nie jest najłatwiejsze, ale podopieczni Tomasza Tułacza zrobią wszystko, by temu podołać.

Do startu sezonu zostały niecałe trzy tygodnie i w wielu ekipach praca wre, by kadry były skompletowane na pierwszą kolejkę. Podobnie sprawy mają się właśnie w ekipie z Małopolski.

Wcześniej zespół zasilił Michał Czarny, a teraz dołączył do niego także Szymon Jopek.

23-latek przenosi się do tej ekipy ze Stali Stalowa Wola w ramach transferu definitywnego. Z nową ekipą parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

Defensywny pomocnik w przeszłości związany ze Stalą Rzeszów oraz Pogonią Szczecin, ma za sobą bardzo dobry okres na trzecioligowych boiskach. W poprzednim sezonie rozegrał łącznie 30 meczów, a jego dorobek to siedem goli oraz pięć asyst.

Puszcza rozpocznie nowy sezon 17 lipca, a na start drużyna Tomasza Tułacza podejmie u siebie spadkowicza, czyli Górnik Łęczna.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy