OFICJALNIE: Tajti i Olaf Nowak odchodzą z Zagłębia Lubin

OFICJALNIE: Tajti i Olaf Nowak odchodzą z Zagłębia Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Mátyás Tajti i Olaf Nowak żegnają się z Zagłębiem Lubin.

Obecny sezon nie jest dla drużyny z Lubina szczególnie udany. Przeciętna postawa piłkarzy Martina Ševeli doprowadziła do tego, że z zespołem pożegna się kilku piłkarzy. W poniedziałek poinformowano o dwóch z nich.

Wiadomo, że barw Zagłębia w kolejnych rozgrywkach nie będą na pewno reprezentować Mátyás Tajti i Olaf Nowak. Zawodnicy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu pracy, a ich kontrakty zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Zarówno Węgier, jak i Polak trafili do Lubina latem minionego roku. Żaden z nich nie dostał jednak szansy na to, by poważnie zaistnieć na boiskach Ekstraklasy.

Tajti rozegrał zaledwie cztery mecze, z kolei Nowak dwanaście. Trzeba jednak wspomnieć, że drugi z nich do stycznia przebywał na wypożyczeniu w Wiśle Płock.

Następne ruchy obu piłkarzy nie są znane.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze OFICJALNIE: Vietto opuszcza Europę. Skusiły go duże pieniądze Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt El Clásico: Eksperci oceniają sytuację z karnym dla Realu Madryt Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Moukoko z czwartym hat-trickiem w czwartym meczu Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Real Madryt zagra o posadę Zidane’a? Rozmowy z potencjalnym następcą Francuza rozpoczęte Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Lewandowski o patencie na sukces: Wiedziałem, że aby osiągnąć najwyższy poziom nie wystarczy marzyć Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO] Adam Buksa znowu trafia. Komentator: „Po to płacisz gwiazdom, żeby strzelały takie bramki” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy