OFICJALNIE: Tajti i Olaf Nowak odchodzą z Zagłębia Lubin

OFICJALNIE: Tajti i Olaf Nowak odchodzą z Zagłębia Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Mátyás Tajti i Olaf Nowak żegnają się z Zagłębiem Lubin.

Obecny sezon nie jest dla drużyny z Lubina szczególnie udany. Przeciętna postawa piłkarzy Martina Ševeli doprowadziła do tego, że z zespołem pożegna się kilku piłkarzy. W poniedziałek poinformowano o dwóch z nich.

Wiadomo, że barw Zagłębia w kolejnych rozgrywkach nie będą na pewno reprezentować Mátyás Tajti i Olaf Nowak. Zawodnicy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu pracy, a ich kontrakty zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Zarówno Węgier, jak i Polak trafili do Lubina latem minionego roku. Żaden z nich nie dostał jednak szansy na to, by poważnie zaistnieć na boiskach Ekstraklasy.

Tajti rozegrał zaledwie cztery mecze, z kolei Nowak dwanaście. Trzeba jednak wspomnieć, że drugi z nich do stycznia przebywał na wypożyczeniu w Wiśle Płock.

Następne ruchy obu piłkarzy nie są znane.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Glik odchodzi z AS Monaco. Finalizacja transferu nawet w ciągu kilku godzin Janusz Gol... wysłany na urlop Janusz Gol... wysłany na urlop Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem Dugarry nazwał Messiego mającym 150 centymetrów wzrostu, półautystycznym chłopcem OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Tafarę Madembo Furman o krok od transferu do Hajduka Split Furman o krok od transferu do Hajduka Split Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki Cracovia gotowa zapłacić milion złotych za korupcyjne grzeszki RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina RB Lipsk w otwartym sporze z Leeds United. Chodzi o przyszłość Augustina

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy