OFICJALNIE: Tajti w Zagłębiu Lubin

OFICJALNIE: Tajti w Zagłębiu Lubin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Lubin

Mátyás Tajti dołączył do drużyny Zagłębia Lubin.

Ekipa z Lubina nie zaczęła najlepiej tego sezonu. Po siedmiu kolejkach plasuje się w ligowej tabeli dopiero na trzynastym miejscu z dorobkiem pięciu punktów. Słaba postawa drużyny spowodowała, że z posadą trenera pożegnał się Ben van Dael.

Na ten moment nie wiadomo, kto będzie jego następcą. Pewne jest z kolei, że do zespołu dołączą nowi piłkarze. Wcześniej informowaliśmy o testach medycznych Asmira Suljcia, teraz z kolei klub podał wiadomość o sprowadzeniu Mátyása Tajtiego.

Z nowym pracodawcą parafował on kontrakt do 30 czerwca 2022 roku. W nowej ekipie będzie grał z numerem 11 na trykocie.

Węgier, który w ostatnim czasie reprezentował barwy Diósgyőri VTK, był w przeszłości przez dwa lata związany ze słynną na całym świecie La Masią, a więc szkółką Barcelony.

Do ojczyzny wrócił natomiast latem minionego roku. W bieżących rozgrywkach zdołał już zanotować cztery występy. Zdobył w nich dwa gole.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy