OFICJALNIE: Takefusa Kubo w Mallorce

OFICJALNIE: Takefusa Kubo w Mallorce fot. Mallorca
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mallorca

Takefusa Kubo w najbliższym czasie będzie występował w Mallorce.

18-letni Japończyk przeszedł testy medyczne, po których sfinalizowano jego wypożyczenie z Realu Madryt. W Mallorce ofensywny pomocnik spędzi cały sezon 2019/2020.

Kubo przeniósł się do beniaminka LaLiga z myślą o zebraniu doświadczenia wśród seniorów i występach na najwyższym hiszpańskim szczeblu. W Madrycie Japończyk był przewidziany do gry w zespole rezerw.

Japończyk trafił do Realu kilka tygodni temu. Kubo znajdował się na celownikach wielu klubów. O jego powrót na Camp Nou starała się Barcelona, ale „Królewscy” okazali się skuteczniejsi. W Katalonii utalentowany zawodnik przebywał już w latach 2011-2015. Musiał ją opuścić, ponieważ klub naruszył przepisy dotyczące sprowadzania młodych piłkarzy.

Ostatnie lata Kubo spędził w ojczyźnie, gdzie występował w FC Tokyo oraz Yokohama F. Marinos.

W pierwszej kolejce LaLiga Mallorca wygrała z Eibarem 2:1.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy