OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika

OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Śląsk Wrocław

Mateusz Praszelik przechodzi testy medyczne przed transferem do Śląska Wrocław.

Testy potwierdził klub z województwa dolnośląskiego. Jeśli nie wykażą one żadnych nieprawidłowości, Praszelik podpisze kontrakt ze Śląskiem. 19-letni ofensywny pomocnik przejdzie do niego na zasadzie wolnego transferu. Kilka dni temu pożegnał się bowiem z Legią Warszawa, z którą nie przedłużył umowy.

Praszelik był związany z Legią od 2014 roku. W jej pierwszym zespole rozegrał osiem meczów. Siedem występów zanotował w obecnym sezonie.

Śląsk od początku wymieniało się w gronie klubów najbardziej zainteresowanych reprezentantem Polski do lat 20. We wrocławskim zespole będzie on mógł pełnić rolę młodzieżowca, który to wiek kończy już Przemysław Płacheta.

Praszelikiem interesowało się jeszcze kilka innych drużyn rywalizujących w Ekstraklasie, w tym Górnik Zabrze i Pogoń Szczecin.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy