OFICJALNIE: Thiago Silva odchodzi z PSG

OFICJALNIE: Thiago Silva odchodzi z PSG fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: PSG

Paris Saint-Germain potwierdziło to, co było przesądzone już od pewnego czasu - Thiago Silva odchodzi z klubu.

Kontrakt Silvy był ważny do 30 czerwca. Później przedłużono go do faktycznego zakończenia sezonu. Od początku było jednak wiadomo, że doświadczony środkowy obrońca nie zostanie w klubie na kolejne rozgrywki. Zgodnie z doniesieniami mediów zdecydował o tym głównie dyrektor sportowy PSG, Leonardo.  

35-letni brazylijski stoper był związany z PSG od 2012 roku, kiedy to przeniósł się do Francji z Milanu. W koszulce paryskiej drużyny rozegrał 315 meczów, notując w nich 17 trafień oraz pięć asyst.  

Silva zdobył z PSG siedem tytułów mistrza i pięć Pucharów Francji. Do tego dołożył sześć triumfów w Pucharze Ligi Francuskiej. Przygodę z paryską ekipą mógł zakończyć ze zwycięstwem w Lidze Mistrzów, ale w finale lepszy okazał się Bayern.  

W każdej chwili można spodziewać się ogłoszenia transferu Silvy do Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy