Oficjalnie: Thomalla w Lechu
2015-06-23 11:38:28; Aktualizacja: 10 lat temu
Denis Thomalla zagra w Lechu Poznań.
Niemiecki napastnik jest graczem RB Lipsk, zaś ostatni sezon spędził na wypożyczeniu do SV Ried, gdzie w 29 meczach strzelił dziesięć goli i zanotował siedem asyst.
Na podobnej zasadzie 22-letni napastnik ma trafić do stolicy Wielkopolski. Thomalla jest wychowankiemTSG 1899 Hoffenheim, jednak nie udało mu się przebić do składu zespołu z Bundesligi.
Lech potwierdził obecność piłkarza na testach medycznych w stylu, który praktykował już w zeszłym sezonie - mianowicie informując swoich karnetowiczów drogą smsową.





![Jürgen Klopp może odhaczyć sukces. Paris FC z transferem za łącznie 25 milionów euro [OFICJALNIE]](img/photos/115438/170x113/patrick-zabi.jpg)


![Poważna kontuzja praktycznie złamała mu karierę. Marco van Ginkel kończy z futbolem [OFICJALNIE]](img/photos/115436/170x113/marco-van-ginkel.jpg)







![Oskar Pietuszewski może zyskać minuty. Skrzydłowy FC Porto zawieszony za bandycki faul [OFICJALNIE]](img/photos/115441/90x60/william-gomes.jpg)





