Oficjalnie: Timm Klose w Norwich

Oficjalnie: Timm Klose w Norwich
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Norwich City FC

Timm Klose podpisał 3,5 letni kontrakt z Norwich City.

Reprezentant Szwajcarii, który do Premier League przenosi się z Wolfsburga, czeka aktualnie na stosowne dokumenty niezbędne do gry w Anglii. Tym samym "Kanarki" sfinalizowały czwarty transfer w zimowym oknie transferowym, wcześniej sprowadzając Matta Jarvisa, Ivo Pinto i Bena Godfreya. 

Klose, który jest aktualnym wicemistrzem Niemiec, zasila nowy zespół za kwotę 9 milionów funtów. Od czasu swoich przenosin do "Wilków" przed niespełna trzema laty, obrońca zaliczył 39 występów we wszystkich rozgrywkach.

Ta kwota transferowa oznacza, że Norwich pobiło swój rekord transferowy. Wcześniej za Ricky'ego van Wolfswinkela zapłacono co prawda 8,5 miliona funtów plus dwa miliony bonusów,  jednak jego dyspozycja na boisku była zbyt słaba, by doszło do aktywacji klauzuli.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy