Oficjalnie: Tomasiewicz w Arce

Oficjalnie: Tomasiewicz w Arce
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Arka Gdynia

Zawodnik Legii Warszawa Grzegorz Tomasiewicz dołączył do Arki Gdynia.

18-letni ofensywny pomocnik najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do końca sezonu. W rundzie jesiennej znajdował się on w kadrze pierwszego zespołu "Wojskowych", lecz trener Henning Berg nie dał mu szansy debiutu w T-Mobile Ekstraklasie. Młodzieżowy reprezentant Polski ma wystąpić w jutrzejszym sparingu Arki z Kotwicą Kołobrzeg.

Urodzony w Jaworznie zawodnik jest wychowankiem miejscowej Szczakowianki. Od 2011 roku występuje w Legii, w barwach której zdobył mistrzostwo Polski w kategorii juniorów starszych. Był podstawowym zawodnikiem trzecioligowych rezerw klubu -  jesienią zaliczył w nich 10 spotkań, w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy