OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA fot. Norbert Barczyk / PressFocus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Clout MMA

To już potwierdzone - Tomasz Hajto zmierzy się na gali Clout MMA 3 z Jakubem Wawrzyniakiem.

Media zapowiadały, że kolejnym rywalem Tomasza Hajty w świecie sztuk walki może być Jakub Wawrzyniak i ich doniesienia się sprawdziły. Do starcia między panami dojdzie 29 grudnia na gali Clout MMA 3: Santa Clout. Byli reprezentanci Polski zawalczą w K-1 w małych rękawicach. Czekają ich trzy trzyminutowe rundy.

Wiadomo już, że będzie to pojedynek wieczoru całego wydarzenia.

Hajto, który w przeszłości zanotował 62 występy w drużynie narodowej, ma już za sobą debiut w wymienionej wyżej organizacji. W sierpniu zmierzył się w formule MMA ze Zbigniewem Bartmanem. 51-latek stawił opór w pierwszej rundzie, ale w drugiej były siatkarz, który był wyraźnym faworytem tego starcia, poddał go duszeniem zza pleców.

Wawrzyniak to były zawodnik między innymi Widzewa Łódź, Legii Warszawa, Panathinaikosu, Amkara Perm, Lechii Gdańsk i GKS-u Katowice. W reprezentacji rozegrał 49 meczów. Po zawieszeniu butów na kołku podobnie jak Hajto został piłkarskim ekspertem.

Dla 40-latka grudniowa potyczka będzie debiutem w sztukach walki.

Były lewy obrońca dobrze zna się ze Sławomirem Peszko, więc jego angaż akurat w Clout MMA, którego medialną twarzą jest 38-latek, nie powinien budzić zaskoczenia.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Dawid Szwarga może się martwić. Gorąco w Rakowie Częstochowa Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie” Luka Modrić zainteresowany transferem do tej ligi. Arabii Saudyjskiej mówi „nie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy