OFICJALNIE: Tottenham wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia Llorisa

OFICJALNIE: Tottenham wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia Llorisa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tottenham

Tottenham przedstawił pierwsze informacje dotyczące stanu zdrowia Hugo Llorisa.

Francuski bramkarz doznał kontuzji w sobotnim meczu Premier League pomiędzy „Kogutami” a Brighton & Hove Albion (0:3). Lloris odbił uderzenie Pascala Großa, po czym niefortunnie upadł na murawę. Jego lewa ręka wygięła się w nienaturalny sposób. Uraz wyglądał poważnie. Piłkarzowi podano tlen i zniesiono go z murawy na noszach.

„Możemy potwierdził, że Lloris doznał w trakcie dzisiejszego spotkania zwichnięcia łokcia. Nasz kapitan trafił do szpitala w Brighton, ale wraca już do Londynu. Jego sprawność będzie szczegółowo oceniana w najbliższym tygodniu. Wtedy też określony zostanie czas potrzebny na rehabilitację” - czytamy w oświadczeniu.

Nie doszło do żadnego złamania, co nie znaczy jednak, że Lloris szybko wróci na murawę. Zdaniem ESPN Francuz może pauzować przynajmniej przez dwa miesiące.

Dotychczasowy bilans 32-latka z tego sezonu to dziewięć występów i jedno czyste konto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy