OFICJALNIE: Tottenham wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia Llorisa

OFICJALNIE: Tottenham wydał komunikat w sprawie stanu zdrowia Llorisa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tottenham

Tottenham przedstawił pierwsze informacje dotyczące stanu zdrowia Hugo Llorisa.

Francuski bramkarz doznał kontuzji w sobotnim meczu Premier League pomiędzy „Kogutami” a Brighton & Hove Albion (0:3). Lloris odbił uderzenie Pascala Großa, po czym niefortunnie upadł na murawę. Jego lewa ręka wygięła się w nienaturalny sposób. Uraz wyglądał poważnie. Piłkarzowi podano tlen i zniesiono go z murawy na noszach.

„Możemy potwierdził, że Lloris doznał w trakcie dzisiejszego spotkania zwichnięcia łokcia. Nasz kapitan trafił do szpitala w Brighton, ale wraca już do Londynu. Jego sprawność będzie szczegółowo oceniana w najbliższym tygodniu. Wtedy też określony zostanie czas potrzebny na rehabilitację” - czytamy w oświadczeniu.

Nie doszło do żadnego złamania, co nie znaczy jednak, że Lloris szybko wróci na murawę. Zdaniem ESPN Francuz może pauzować przynajmniej przez dwa miesiące.

Dotychczasowy bilans 32-latka z tego sezonu to dziewięć występów i jedno czyste konto.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy