OFICJALNIE: Transfer Bargiela

OFICJALNIE: Transfer Bargiela fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio| Spezia Calcio

Przemysław Bargiel czasowo opuścił Milan.

18-latek przeniósł się do Mediolanu z Ruchu Chorzów latem minionego roku. Od samego początku swojego pobytu w Milanie miał świadomość tego, że w pierwszych miesiącach będzie raczej skazany na treningi i grę w zespołach młodzieżowych. W tej kwestii na pewno się nie zawiódł.

Ofensywny pomocnik rozegrał w poprzednim sezonie dwanaście spotkań w drużynie Primavery. Punktów do klasyfikacji kanadyjskiej nie zdobył, ale momentami pokazywał się naprawdę z dobrej strony, co zaowocowało zainteresowaniem ze strony ekip występujących na zapleczu Serie A. Po młodzieżowego reprezentanta Polski zgłosiła się Spezia Calcio.

Aby jednak dostać zgodę na transfer, Bargiel najpierw parafować nowy kontrakt z Milanem. Na jego mocy będzie związany z tym zespołem do 30 czerwca 2020 roku. Do drużyny występującej w drugiej lidze włoskiej przeniósł się z kolei na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między klubami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Polak będzie rywalizował o miejsce w wyjściowym składzie z Algierczykiem, Najibem Ammarim. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy