Oficjalnie: Trela podpisze kontrakt z Lechią

Oficjalnie: Trela podpisze kontrakt z Lechią
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: Lechia Gdańsk

Dariusz Trela latem dołączy do Lechii Gdańsk. Zawodnik zostanie nowym piłkarzem klubu z Pomorza pierwszego lipca 2014 roku.

Dariusz Trela obecnie występuje w Piaście Gliwice, jednakże wraz z końcem czerwca wygasa jego umowa z tym zespołem. 25-latek postanowił kontynuować swoją sportową karierę w barwach Lechii Gdańsk.

Bramkarz zwiąże się z Lechią trzyletnim kontraktem. W Piaście występuje od 2011 roku. Wcześniej przymierzano go do gry w Wiśle Kraków, z którą zresztą był związany w przeszłości. Ma również za sobą występy w Termalice Bruk-Bet Nieciecza i IKS Olkusz.

Do tej pory rozegrał 47 spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce (18 w tym sezonie).

O miejsce między słupkami Lechii będzie rywalizował z Bartoszem Kanieckim i Mateuszem Bąkiem. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy