OFICJALNIE: Troy Deeney grającym trenerem

OFICJALNIE: Troy Deeney grającym trenerem fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Forest Green Rovers

Troy Deeney, były wieloletni piłkarz Watfordu, dołączył do Forest Green Rovers. W nim będzie pełnił podwójną funkcję.

Anglik to niekwestionowana legenda „Szerszeni”. Przez ostatnie dwa lata nikt nawet nie zbliżył się do jego rekordu bramkowego i nadal jest on najlepszym strzelcem w historii klubu, a pod względem występów plasuje się na drugiej pozycji.

Środkowy napastnik w 419 spotkaniach pokonywał bramkarzy 140 razy. Dzierżył oczywiście także opaską kapitańską.

Zawodnik na poziomie Premier League potrafił wykręcać całkiem niezłe liczby, jak dziesięć trafień oraz dwie asysty w kampanii 2019/2020.

Po odejściu z Watfordu gracz bronił barw Birmingham City i radził sobie nieźle. 30 czerwca wygasł mu jednak kontrakt.

W ostatnich dniach atakujący ujawnił, że ma oferty z zagranicy, ale Forest Green Rovers zaproponowało mu coś, czego nie mógł odrzucić.

Jako posiadacz licencji trenerskiej UEFA A piłkarz chciał się sprawdzić w nowej roli, a przy tym nadal pozostać czynnym zawodnikiem.

Podwójna funkcja w czwartoligowcu mu to gwarantuje.

Klub informuje o tercecie na ławce. Deeney wesprze w pracy Davida Horsemana, a dwójce partnerować będzie Louis Carey.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy