Oficjalnie: Trzech nowych graczy w Galatasaray

Oficjalnie: Trzech nowych graczy w Galatasaray fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Galatasaray SK

Galatasaray potwierdziło rozmowy z Napoli w sprawie sprowadzenia Blerima Džemailiego oraz Gorana Pandeva. Nowym zawodnikiem klubu zostanie także Tarik Camdal.

Informacja o możliwym transferze dwóch graczy drużyny z Neapolu do Turcji pojawiła się dzisiaj, a teraz została oficjalnie potwierdzona przez Galatasaray. Badania medyczne oraz oficjalne podpisanie umów ma mieć miejsce jutro. Goran Pandev zwiąże się z „Lwami” rocznym kontraktem, z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Džemaili parafuje trzyletnią umowę.  Kwota obu transferów ma wynieść ponad dwa miliony euro.
 
Trzecim wzmocnieniem Galatasaray Stambuł zostanie Tarik Camdal z Eskişehirsporu Kulübü. Niemiec z tureckim paszportem będzie kosztował cztery i pół miliona euro. W ramach transferu w drugą stronę powędruje Umut Gündoğan. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy