Oficjalnie: Trzech piłkarzy żegna się z Cardiff City

Oficjalnie: Trzech piłkarzy żegna się z Cardiff City
Redakcja
Redakcja
Źródło: Cardiff City FC

Kevin McNaughton, Danny Gabbidon oraz Nicky Maynard opuszczają walijski klub po wygaśnięciu swoich kontraktów.

Szczególnie ważną postacią dla Cardiff City FC jest pierwszy z wymienionych, ponieważ 32-letni Szkot reprezentował ich barwy od 2006 roku, rozgrywając 261 spotkań ligowych, w których strzelił jednego gola i zanotował dziewięć asyst. Jednak od dwóch sezonów jego rola w drużynie znaczenie osłabła i przebywał na długim wypożyczeniu w Boltonie.

Danny Gabbidon trafił do Cardiff pierwszego września zeszłego roku. Był to jego drugi pobyt w tym klubie, wcześniej w latach 2000-2005 rozegrał w jego barwach ponad 200 spotkań, ale tym razem dużo mniej udany - w ciągu roku Walijczyk tylko raz pojawił się na boisku Championship.

Trzeci z zawodników, którzy opuszczają Cardiff City, Nicky Maynard, był ich piłkarzem od 2012 roku, ale od tego czasu nie udało mu się przebić do wyjściowego składu „The Bluebirds”. W ciągu trzech lat wystąpił dla nich zaledwie 22 razy i strzelił dwa gole. Na początku zeszłego roku był wypożyczony na jedną rundę do Wigan.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Arsenić wraca do Ekstraklasy Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia Borussia Dortmund: Rose z obiecanymi wzmocnieniami dwóch pozycji. Szczegóły porozumienia OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii OFICJALNIE: Yaya Sanogo podpisał kontrakt z nowym klubem. Wrócił do Anglii Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego napastnika. Karol Podliński trafił do „Miedziowych” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Luís Rocha zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Czas na Cracovię [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Legia Warszawa: Szybko poszło. José Kanté niebawem w nowym klubie Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową Jamal Musiala, najmłodszy strzelec bramki dla Bayernu Monachium w Lidze Mistrzów, wybrał kadrę narodową

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy