OFICJALNIE: Trzeci komplet strojów Interu Mediolan

OFICJALNIE: Trzeci komplet strojów Interu Mediolan
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Inter Mediolan

W meczu z Realem Sociedad zawodnicy Interu Mediolan po raz pierwszy w obecnym sezonie wystąpili w trzecim komplecie strojów.

Wcześniej został on zaprezentowany podczas Milano Fashion Week, który rozpoczął się 19 września. Pojawili się na nim Lautaro Martínez i Marcus Thuram oraz zawodniczki kobiecej drużyny: Matilde Pavan, Flaminia Simonetti i Marta Pandini.

Koszulki mają jednolitą barwę pomarańczową, co stanowi nawiązanie do trzeciego kompletu strojów w sezonach 2000/2001 i 2001/2002. Jedynie kołnierzyk i rękawki posiadają jasnoniebieskie wykończenia. Herb klubu i loga sponsorów są czarne.

Oprócz umieszczonego w centralnym miejscu logotypu Paramount+ oraz znajdującej się na lewym rękawku nazwy serwisu eBay, z tyłu koszulki pojawiło się logo nowego sponsora, firmy obuwniczej U-Power.

Było ono już obecne podczas derbowego starcia z AC Milanem w ostatnią sobotę.

Stroje Interowi Mediolan od sezonu 1998/1999 dostarcza firma Nike. Niedawno współpraca z amerykańskim gigantem w branży odzieży sportowej została przedłużona do końca czerwca 2031 roku.

Podobnie jak w przypadku koszulek domowych i wyjazdowych ponad 75% asortymentu jest wykonane w całości z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy