Oficjalnie: Trzy transfery Lokomotiwu

Oficjalnie: Trzy transfery Lokomotiwu
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Lokomotiw Moskwa

Boris Rotenberg, Igor Denisow oraz Igor Portnyagin zostali nowymi zawodnikami Lokomotiwu Moskwa.

Pierwsza dwójka w minionym sezonie występowała w Dynamie Moskwa, więc nowy klub nie będzie dla nich oznaczał dalekiej przeprowadzki. Po tym jak "Biało-Niebiescy" spadli z rosyjskiej ekstraklasy, dostali oni pozwolenie na odejśćie. Rotenberg trafia do "Kolejarzy" na zasadzie wolnego transferu po tym, jak wygasł jego kontrakt z poprzednim pracodawcą. W "Loko" będzie grać z numerem 28.

Dużo bardziej znany Denisow z kolei został jedynie wypożyczony na najbliższy sezon i w razie ewentualnego powrotu Dynama do Premier Ligi, zapewne powróci do zespołu, do którego latem 2013 trafił za 15 milionów euro z Anży. On z kolei wybrał koszulkę z numerem 27.

Jedynym z całej trójki, za którego Lokomotiw musiał zapłacić, jest Portnyagin. Jednokrotny reprezentant Rosji przez ostatnie osiem lat był związany z Rubinem Kazań, ale w tym czasie klub z Tatarstanu wielokrotnie go wypożyczał. Teraz zdecydował się na transfer definitywny i zarobił na napastniku około trzy miliony euro. Ten podpisał z "Loko" czteroletni kontrakt i wziął trykot z numerem 9.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy