OFICJALNIE: Twitcher pokaże za darmo debiutancki mecz Lionela Messiego w barwach PSG

OFICJALNIE: Twitcher pokaże za darmo debiutancki mecz Lionela Messiego w barwach PSG fot. Christophe Saidi / Sipa / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ibai | Twitter

Twitcher i youtuber Ibai Llanos poinformował, że najbliższy mecz Paris Saint-Germain ze Stade Reims będzie do obejrzenia na jego kanale na Twitchu. Wtedy ma dojść do debiutu Lionela Messiego.

Kosmos, a więc firma, która została założona przez Gerarda Pique, nabyła rzekomo prawa telewizyjne do pokazywania Ligue 1 przez trzy kolejne sezony. Na ten moment nie wiadomo, czy transmisje będą dostępne w telewizji, czy też za pośrednictwem platformy internetowej.

To jednak nie wszystko. W najbliższy weekend dojdzie do starcia czwartej kolejki ligi francuskiej, w którym Paris Saint-Germain zmierzy się ze Stade Reims.

Wiele wskazuje na to, że będzie to pierwszy mecz, w którym w koszulce stołecznej ekipy zaprezentuje się Lionel Messi. To wydarzenie będzie istotne nie tylko z tego powodu.

Okazuje się, że po raz pierwszy w historii potyczkę ligi francuskiej będzie można śledzić za pośrednictwem kanału Ibaia na Twitchu.

Coś, co na naszym rynku wydaje się zupełnie nowe, nie jest dla tego jegomościa żadna nowość, bo kiedy Kosmos wykupił latem prawa do pokazywania Copa América, to turniejowe transmisje również można było obejrzeć za pośrednictwem kanału wspomnianego streamera.

Ibai towarzyszy Messiemu już od pierwszych dni w Paryżu. To właśnie on był pierwszą osobą, która przeprowadziła wywiad z Argentyńczykiem zaraz po przenosinach do PSG.

Kim zatem jest wspomniany delikwent? To jeden z najpopularniejszych hiszpańskojęzycznych streamerów, którego materiały na Twitchu zgromadziły grubo ponad 230 milionów wyświetleń. Ponadto ma on też kanał w serwie You Tube. Tam śledzi go ponad 6,7 miliona subskrybentów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy