OFICJALNIE: Vacek w Bohemiansie

OFICJALNIE: Vacek w Bohemiansie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bohemians 1905

Kamil Vacek przeprowadza się do Bohemians.

31-latek jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości miał bowiem okazję reprezentować barwy Piasta Gliwice czy Śląska Wrocław. Z pierwszym zespołem udało mu się zająć drugie miejsce w Ekstraklasie.

Od tamtej pory minęło już kilka lat, a środkowy pomocnik nadal poszukuje formy. W tym celu zdecydował się na wypożyczenie do ojczyzny.

Vacek przeprowadza się z Odense do Bohemians na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Pomocnik rozegrał w rundzie jesiennej we wszystkich rozgrywkach dziesięć spotkań. W tym czasie zdołał zdobyć jednego gola i zanotował jedną asystę.

Jego nowy pracodawca po 19 kolejkach plasuje się ligowej tabeli na 13 miejscu z dorobkiem 19 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Raków Częstochowa liczy na rekordową sprzedaż. Trzy miliony euro odrzucone Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Oburzające zachowanie przedstawicieli Cracovii. Prezesowi Filipiakowi puściły nerwy: Stefański! Jesteś chu...! [WIDEO] Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Szoboszlai od stycznia w Realu Madryt?! Zidane skontaktował się z Węgrem Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy