OFICJALNIE: Vacek w Bohemiansie

OFICJALNIE: Vacek w Bohemiansie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bohemians 1905

Kamil Vacek przeprowadza się do Bohemians.

31-latek jest doskonale znany polskim kibicom. W przeszłości miał bowiem okazję reprezentować barwy Piasta Gliwice czy Śląska Wrocław. Z pierwszym zespołem udało mu się zająć drugie miejsce w Ekstraklasie.

Od tamtej pory minęło już kilka lat, a środkowy pomocnik nadal poszukuje formy. W tym celu zdecydował się na wypożyczenie do ojczyzny.

Vacek przeprowadza się z Odense do Bohemians na zasadzie transferu czasowego. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2019 roku.

Pomocnik rozegrał w rundzie jesiennej we wszystkich rozgrywkach dziesięć spotkań. W tym czasie zdołał zdobyć jednego gola i zanotował jedną asystę.

Jego nowy pracodawca po 19 kolejkach plasuje się ligowej tabeli na 13 miejscu z dorobkiem 19 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy