Oficjalnie: Víctor Vázquez w Cruz Azul

Oficjalnie: Víctor Vázquez w Cruz Azul
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cruz Azul

Víctor Vázquez zasilił szeregi Cruz Azul.

O przenosinach hiszpańskiego pomocnika do meksykańskiego klubu mówiło się od dość dawna. Piłkarz przed rozpoczęciem zimowego okienka transferowego poinformował włodarzy Club Brugge, że chce zmienić otoczeń i zimą zamierza zmienić pracodawcę.

Z tego faktu skorzystali przedstawiciele Cruz Azul i szybko osiągnęli porozumienie z zawodnikiem. Dużo więcej czasu zajęły im negocjacje z belgijskim zespołem, który ostatecznie zgodził się sprzedać wychowanka Barcelony za dwa miliony euro. Z kolei Víctor Vázquez związał się z "Máquina" do grudnia 2019 roku.

Przypominamy, że 28-letni pomocnik trafił do "Niebiesko-Czarnych" przed startem sezonu 2011/12 i od tego czasu rozegrał 173 spotkania dla Club Brugge i strzelił w nich 25 bramek oraz zanotował 50 asyst.

Warto także dodać, że potwierdzenie transferu Vázqueza definitywnie przekreśla szansę Víctora Valdésa na przejście do Cruz Azul, z którym był ostatnio łączony. Wynika to z limitu obcokrajowców mogących znajdować się w meksykańskich klubach, a tych ekipa z Estadio Azul ma już pięciu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli Liverpool nie chce płacić za Wernera kwoty z klauzuli FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro FC Barcelona szuka funduszy na Lautaro Martíneza. Wyceniła sześciu zawodników na 8-50 milionów euro Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Cristiano Ronaldo też zmienił swój wygląd [FOTO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] Bundesliga: Piękny gol Kimmicha, kontrowersje po strzale Hålanda. Bayern zbliża się do tytułu! [WIDEO] OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Rafał Makowski w Śląsku Wrocław Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Newcastle rozpoczęło rozmowy w sprawie transferu Coutinho Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy