Oficjalnie: Villa już w Barcelonie

Oficjalnie: Villa już w Barcelonie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Valencia CF

David Villa przechodzi z Valencii do FC Barcelony. Transfer potwierdził oba kluby. <br><br> Napastnik reprezentacji Hiszpanii kosztował 40 mln. euro i podpisał czteroletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejn(...)

David Villa przechodzi z Valencii do FC Barcelony. Transfer potwierdził oba kluby.

Napastnik reprezentacji Hiszpanii kosztował 40 mln. euro i podpisał czteroletnią umowę z opcją przedłużenia o kolejny rok. W piątek rano odbędą się jeszcze testy medyczne, formalność domykająca już całą transakcję.

Villa występował w Valencii od lata 2005 roku, kiedy to został kupiony z Realu Saragossa. Podczas pięciu sezonów, 28-latek w rozgrywkach La Liga strzelił 107 bramek przy 168 występach.
Więcej na temat: Hiszpania Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy