Oficjalnie: Wasiluk odchodzi z Cracovii

Oficjalnie: Wasiluk odchodzi z Cracovii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: MKS Cracovia/Widzew Łódź

Marek Wasiluk nie jest już zawodnikiem Cracovii.

26-letni obrońca rozwiązał właśnie kontrakt z "Pasami" za porozumieniem stron. Piłkarz nie był zadowolony ze swojej pozycji w klubie, w którym nie rozegrał żadnego spotkania w obecnym sezonie.

Wiele jednak na to wskazuje, że Wasiluk nie pozostanie zbyt długo na bezrobociu, ponieważ dziś wieczorem dołączył do kadry Widzewa Łódź, która przygotowuje się do startu rundy wiosennej na obozie w Uniejowie.

Być może były zawodnik takich zespołów jak: Jagiellonia Białystok czy Śląsk Wrocław, z którym zdobywał mistrzostwo Polski wystąpi w meczu sparingowym z Pogonią Siedlce, który odbędzie się w środę o godzinie 15:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy