Oficjalnie: Wasiluk w Widzewie

Oficjalnie: Wasiluk w Widzewie
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź zakontraktował obrońcę Marka Wasiluka.

26-latek kilka dni temu rozstał się z Cracovią. Niemalże od razu udał się do trenującego w Uniejowie Widzewa. Dziś oficjalna strona łódzkiego klubu potwierdziła pozyskanie mierzącego 196 centymetrów piłkarza.

Pierwszym klubem Wasiluka była MOSP Jagiellonia Białystok. W Ekstraklasie zadebiutował 28 lipca 2007 roku. Jego następnym klubem była Cracovia. Później reprezentował barwy Śląska Wrocław, z którym w sezonie 2011/2012 zdobył tytył Mistrza Polski. Po rozwiązaniu kontraktu z wrocławianami ponownie zasilił szeregi Cracovii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Mateusz Wdowiak latem odejdzie z Cracovii. Wreszcie wróci do gry! [OFICJALNIE] Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Wielki powrót stał się faktem. OFICJALNIE: Sokratis w Grecji Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Real Madryt ma problem z zebraniem środków na Mbappé. Hitowa wymiana obniży cenę Francuza?! Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego Tottenham zmienił nastawienie. Rosną szanse na transfer Dele Allego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy