OFICJALNIE: Watford zatrudnił Nigela Pearsona

OFICJALNIE: Watford zatrudnił Nigela Pearsona
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Watford

Nigel Pearson został nowym menedżerem Watfordu. Strony związały się umową ważną do 30 czerwca 2020 roku.

Kilka dni temu władze angielskiego klubu zwolniły Quique Sáncheza Floresa. Wiadomo już, że jego następcą będzie Pearson. 56-latek rozpocznie pracę po weekendzie. W sobotnim spotkaniu z Crystal Palace ekipę z Vicarage Road poprowadzi jeszcze Hayden Mullins, który tymczasowo przejął obowiązki Sáncheza Floresa.

Dla Pearsona jest to powrót do Premier League. To on w 2014 roku wprowadził na najwyższy szczebel Leicester City. Na King Powet Stadium pracował dwukrotnie - między 2008 a 2010 i między 2011 a 2015 rokiem.

Anglik był też trenerem m.in. Southampton, Hull City, Derby County oraz Oud-Heverlee Leuven. Z belgijskiego klubu odszedł w lutym.

Przed Pearsonem niełatwe zadanie. Watford zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premier League. W 15 dotychczasowych meczach odniósł tylko jedno zwycięstwo i ma na koncie raptem osiem punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco OFICJALNIE: Keita Baldé opuścił AS Monaco

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy