OFICJALNIE: Weiss w Slovanie Bratysława

OFICJALNIE: Weiss w Slovanie Bratysława
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Slovan Bratysława

Slovan Bratysława poinformował o pozyskaniu Vladimíra Weissa.

Wielokrotny reprezentant Słowacji pozostawał bez przynależności klubowej od stycznia, po tym, jak wygasł jego kontrakt z katarską Al Gharafą. Od tamtej pory poszukiwał nowego miejsca. Chęć pozyskania skrzydłowego przejawiała między innymi Cracovia. On sam ostatecznie zdecydował się obrać inny kierunek.

30-latek na wiosnę będzie kontynuował karierę w Slovanie Bratysława. Z tą ekipą podpisał w poniedziałek umowę, która będzie obowiązywała, co najmniej do 30 czerwca 2020 roku.

Dla Weissa jest to powrót do stołecznej ekipy po 14 latach przerwy. W 2006 roku bowiem wyjechał on do Anglii, gdzie wzmocnił Manchester City. Później występował jeszcze w takich zespołach jak Rangers, Espanyol, Pescara, czy Olympiakos.

W szeregach Al Gharafy zanotował 60 spotkań. Na jego dorobek składa się 25 goli oraz dziewięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy