OFICJALNIE: Widzew się zbroi. Jeszcze jeden były ekstraklasowicz w Łodzi

OFICJALNIE: Widzew się zbroi. Jeszcze jeden były ekstraklasowicz w Łodzi
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował o pozyskaniu Sebastiana Rudola.

24-letni środkowy bądź prawy obrońca podpisał z drugoligowcem kontrakt ważny do 30 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy w przypadku wywalczenia awansu do I ligi.

Rudol wrócił do Polski po kilkumiesięcznej przerwie. Zimą zdecydował się na przenosiny z Pogoni Szczecin do Sepsi Sfântu Gheorghe. W Rumunii nie wybiegał zbyt często na murawę. W sumie zanotował siedem występów.

Urodzony w Koszalinie zawodnik za młodu szkolił się w tamtejszych Gwardii oraz Bałtyku, a także Salosie Szczecin. W 2012 roku został piłkarzem Pogoni Szczecin, której barwy reprezentował przez sześć i pół sezonu. W koszulce „Portowców” Rudol rozegrał w sumie 139 spotkań. Były młodzieżowy reprezentant Polski 130 razy wybiegał na boiska Ekstraklasy.

Tego lata szeregi Widzewa zasilili już Marcel Gąsior, Christopher Mandiangu, Przemysław Kita, Marcin Robak oraz Łukasz Zejdler.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy