OFICJALNIE: Wieczysta Kraków sprowadziła byłego młodzieżowego reprezentanta Polski

OFICJALNIE: Wieczysta Kraków sprowadziła byłego młodzieżowego reprezentanta Polski
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wieczysta Kraków

Wieczysta Kraków poinformowała o pozyskaniu Jakuba Bąka. Tym samym klub klasy okręgowej dokonał kolejnego bardzo ciekawego, jak na poziom, wzmocnienia.

Skrzydłowy przenosi się do Wieczystej z Garbarni Kraków na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

27-latek to wychowanek Stali Rzeszów. W swojej karierze był związany między innymi z Koroną Kielce, Pogonią Szczecin i Wisłą Płock.

Na poziomie Ekstraklasy wystąpił w 55 meczach, strzelając cztery bramki i zaliczając dwie asysty.

Ostatnio przywdziewał trykot wspomnianej Garbarni. W barwach tej ekipy zanotował 18 spotkań, notując cztery gole i asystę.

Urodzony w Rzeszowie piłkarz to także były reprezentant Polski do lat 20 (osiem meczów).

Poza Bąkiem w barwach Wieczystej Kraków występują też dobrze znani na polskich boiskach Sławomir Peszko, Radosław Majewski i Michał Miśkiewicz.

Grająca w klasie okręgowej Kraków II ekipa plasuje się w ligowej tabeli na pierwszym miejscu z kompletem 42 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy