OFICJALNIE: Wielki powrót Cenka Tosuna

OFICJALNIE: Wielki powrót Cenka Tosuna fot. Everton
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Beşiktaş

Cenk Tosun do końca trwającego sezonu będzie występował w dobrze mu znanym Beşiktaşie.

Po odejściu z Evertonu Moise Keana wydawało się, że Turek przez całą kampanię będzie pełnił rolę zmiennika Dominica Calverta-Lewina. W trzech ostatnich meczach nie znalazł się jednak w ogóle w kadrze i jak się okazuje, był to znak, że Carlo Ancelotti postanowił zgodzić się na jego wypożyczenie.

Tym sposobem 29-latek wrócił na Bosfor, a konkretnie do Beşiktaşu, z którego to przed laty trafił na Goodison Park. Środkowy napastnik w drużynie „Czarnych Orłów” spędził poprzednio trzy i pół roku, a w tym czasie w 142 występach strzelił 64 gole oraz zanotował 13 asyst.

Cenk Tosun na Wyspach Brytyjskich nigdy nie grzeszył formą strzelecką, ale stambułczycy liczą, że w dobrze mu znanym środowisku 45-krotny reprezentant Turcji szybko wróci do odpowiedniej dyspozycji.

Operacja została przeprowadzona na zasadzie krótkoterminowego transferu do 30 czerwca. Dla przedstawiciela Süper Lig to pierwsze zimowe wzmocnienie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy