OFICJALNIE: Wisła Kraków szaleje po zamknięciu okienka. Nowy napastnik!

OFICJALNIE: Wisła Kraków szaleje po zamknięciu okienka. Nowy napastnik!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Denys Bałaniuk został nowym zawodnikiem Wisły Kraków.

Ukraiński napastnik związał się z krakowskim klubem umową do 30 czerwca 2019 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 24 miesiące.


Jedynym dotychczasowym klubem w seniorskiej karierze 20-latka było rodzime Dnipro. Bałaniuk trafił do niego w 2012 roku, by po jakimś czasie awansować do pierwszego zespołu. Większość spotkań, jakie rozegrał w jego barwach, przypadło na poprzedni sezon. W jego trakcie młody piłkarz strzelił cztery gole i zaliczył asystę w 25 spotkaniach ukraińskiej ekstraklasy.


Nowy zawodnik Wisły jest młodzieżowym reprezentantem Ukrainy. Do tej pory grał on w kadrach U-17, U-19 i U-21.


Bałaniuk, który w Krakowie będzie występował z numerem 71 na koszulce, jest trzecim wzmocnieniem „Białej Gwiazdy” przeprowadzonym po zamknięciu okienka transferowego. Nieco wcześniej Wisła potwierdziła już pozyskanie Víctora Péreza i Marko Kolara. Ten drugi, podobnie jak Ukrainiec, jest napastnikiem.


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Ibrahimović opuści Milan i zakończy karierę? Szwed nie wyklucza takiego scenariusza Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Real Madryt: Trwa operacja sprzedażowa. Na wylocie trzech graczy Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Austin FC rozpoczyna tworzenie składu. Nowy klub MLS ściągnął pierwszego piłkarza w swojej historii [OFICJALNIE] Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego Manchester City wchodzi do gry o rozchwytywanego skrzydłowego OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu OFICJALNIE: Pellegrini nowym trenerem Betisu Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi Ekstraklasa bez nich będzie uboższa? Jedenastka spadkowiczów godnych uwagi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy