OFICJALNIE: Wisła Kraków z nowymi strojami na rundę wiosenną 2020/2021 [WIDEO]

OFICJALNIE: Wisła Kraków z nowymi strojami na rundę wiosenną 2020/2021 [WIDEO] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków zaprezentowała dedykowane koszulki zaprojektowane przez firmę Macron, w których będzie występować w dalszej części trwających rozgrywek.

„Biała Gwiazda” będzie obchodziła w maju 115-lecie swojego istnienia. Z tego okazji przedstawiciele klubu postanowili we współpracy ze swoim sponsorem technicznym przygotować zupełnie nowe komplety strojów, w których piłkarze ekipy z województwa małopolskiego będą występować w drugiej części obecnego sezonu.

Koszulki Wisły Kraków zostały wykonane ze specjalnych materiałów ułatwiających przepływ powietrza i odpowiadających za zmniejszanie nagromadzającej się wilgoci.

Domowy trykot został utrzymany w tradycyjnej czerwonej kolorystyce i ozdobiony tłoczonym wzorem złożonym z małych gwiazdek umiejscowionych na połowie frontu koszulki. Jej najważniejszym punktem jest biała gwiazda wykonana techniką Patch HD.

Została ona umieszczona także na niebieskim komplecie, którego motywem przewodnim jest monochromatyczna gwiazda wytłoczona w powiększonym rozmiarze z przodu koszulki, która ma oddawać wojowniczy charakter i nastawienie drużyny.

Z kolei biała koszulka, tak samo jak czerwona, została ozdobiona tłoczonym wzorem złożony z małych gwiazdek, ale w przeciwieństwie do pozostałych będzie widniał na niej herb, a nie biała gwiazda. Do tego ten strój posiada zdobione rękawki nawiązujące do niebiesko-biało-czerwonych barw klubowych.

Kołnierzyki wszystkich trzech trykotów przybrały formę V, która koresponduje z ostrymi i wyrazistymi kształtami wiślackiej gwiazdy. Ponadto w tylnej części koszulek został wytłoczony historyczny herb zespołu oraz napis „Biała Gwiazda” z gwiazdami po obu stronach umiejscowionymi poniżej kołnierzyka.

- Zgodnie z zapowiedzią nowe trykoty meczowe ujrzą światło dzienne przed startem piłkarskiej wiosny. Zależało nam na tym, aby rozpocząć rundę wyrazistym akcentem i już podczas spotkania z Piastem Gliwice zaprezentować stroje, które będą towarzyszyć Wiślakom w ligowych rywalizacjach w obecnym i w następnym sezonie. Motyw tłoczonej gwiazdy, elementy zdobiące, nawiązanie do barw i historii to tylko nieliczne aspekty, które wyróżniają koszulkę i nadają jej unikatowości. Mam nadzieję, że przypadną one do gustu sympatykom 13-krotnego mistrza Polski, bowiem z ogromną starannością i zaangażowaniem podeszliśmy do procesu projektowania i produkcji. Pragnęliśmy stworzyć wyjątkowy produkt, z którym będzie utożsamiać się wiślacka społeczność - powiedział prezes Dawid Błaszczykowski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy