Oficjalnie: Wrąbel wypożyczony ze Śląska

Oficjalnie: Wrąbel wypożyczony ze Śląska
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Olimpia Grudziądz

Jakub Wrąbel przez najbliższy rok będzie występował w Olimpii Grudziądz.

20-letni golkiper ma na swoim koncie udział w 11 spotkaniach Ekstraklasy. Wychowanek "Wojskowych" zadebiutował w najwyższej klasie rozgrywkowej 15 lutego 2015 roku.

Wypożyczenie młodzieżowego reprezentanta Polski wiąże się z zakontraktowaniem w czerwcu innego bramkarza - Lubosa Kamenára. Wobec tego faktu, szansę Wrąbla na występy w pierwszym składzie znacząco spadły. Klub postanowił jednak wypożyczyć go do 13. zespołu pierwszej ligi w minionym sezonie, by tam mógł nabrać ligowego doświadczenia i regularnie grać. 

Piłkarz Śląska zastąpi w Olimpii Michała Wróbla. Jego rywalem o miejsce w wyjściowej jedenastce będzie Patryk Królczyk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy