OFICJALNIE: Wyjazdowa koszulka Arsenalu [FOTO]

OFICJALNIE: Wyjazdowa koszulka Arsenalu [FOTO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Arsenal

Arsenal zaprezentował wyjazdowe koszulki na sezon 2020/2021.

Pod koniec lipca „Kanonierzy” przedstawili swój nowy domowy trykot. Teraz przyszedł czas na wyjazdową koszulkę. Zgodnie z zapowiedziami będzie ona biała, a przyozdobi ją czerwony wzór.

„Koszulka łączy pokolenia dzięki krojowi, który odnosi się do kultowego East Stand Highbury. Zbudowana w 1936 roku fasada trybuny wschodniej pozostaje na swoim miejscu po przeprowadzce w 2006 roku na stadion Emirates, stanowiąc trwałe przypomnienie historii Arsenalu” - pisze londyński klub.

Wyjazdowy komplet strojów uzupełnią czerwone spodenki oraz białe getry.


Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezonWyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon

Wyjazdowa koszulka Arsenalu na nowy sezon


Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy