OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO]

OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FIGC

Włoski Związek Piłki Nożnej (FIGC) opublikował zdjęcia przedstawiające wyjazdowe trykoty swojej kadry narodowej na 2021 rok.

Firma Puma postawiła na oszczędność w kwestii przygotowania drugiego kompletu strojów dla reprezentacji Włoch, który w ramach projektu „Only See Great” ma symbolizować pasję, dumę oraz tożsamość kraju z Półwyspu Apenińskiego.

Wyjazdowa koszulka kadry „Squadra Azzurra” została zdominowana przez kolor biały z wyraźnym uwidocznieniem loga sponsora oraz rodzimej federacji w centralnej części i zielono-czerwonymi paskami na piersi, które przedziela napis „Italia”.

Całość uzupełniają granatowe wstawki. W tym samym kolorze są spodenki. Natomiast getry podobnie jak koszulki będą białe.

WYJAZDOWE KOSZULKI REPREZENTACJI WŁOCH***

OFICJALNIE: Domowy strój reprezentacji Włoch [FOTO]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy