OFICJALNIE: Z Premier League do Serie A

OFICJALNIE: Z Premier League do Serie A
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Udinese Calcio

Valon Behrami został nowym zawodnikiem Udinese Calcio.

Reprezentant Szwajcarii zasilił szeregi włoskiego zespołu na zasadzie transferu definitywnego i po przejściu testów medycznych związał się z nowym pracodawcą dwuletnim kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Doświadczony pomocnik przez ostatnie dwa sezony występował w Watfordzie. Warto zauważyć, że posiadaczem większościowego pakietu akcji w angielskim klubie jest Giampaolo Pozzo, który jest także właścicielem Udinese. Z tego też powodu przenosiny 32-letniego zawodnika do Serie A odbyły się szybko i bezproblemowo.

Behrami w trakcie swojego pobytu w ekipie „Szerszeni” rozegrał 49 spotkań, w których zanotował jedną asystę.

Szwajcar w przeszłości występował już na włoskich boiskach, gdzie bronił barw takich drużyn jak Genoa, Hellas Verona, Lazio, Fiorentina oraz Napoli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy