OFICJALNIE: Zachara bez klubu!

OFICJALNIE: Zachara bez klubu!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: CD Tondela

Mateusz Zachara rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt z CD Tondela.

Środkowy napastnik po zakończeniu minionych rozgrywek postanowił opuścić szeregi Wisły Kraków i spróbować swoich sił w lidze portugalskiej, gdzie związał się dwuletnią umową z CD Tondela.

Zachara nie wypełni jednak kontraktu zawartego z klubem występującym w Primeira Liga, ponieważ po zaledwie pięciomiesięcznym pobycie w drużynie „Żółto-Zielonych” zdecydował się na jego rozwiązanie.

Ekipa z Estádio João Cardoso poinformowała w oficjalnym komunikacie, że piłkarz rozstał się przedwcześnie z ich zespołem ze względów rodzinnych.

27-letni napastnik w trwającym sezonie zdążył wystąpić w czterech meczach CD Tondela. W żadnym z tych spotkań nie udało mu się zdobyć gola oraz zanotować asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy