OFICJALNIE: Zagraniczny transfer Zwolińskiego

OFICJALNIE: Zagraniczny transfer Zwolińskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: F-MG

Łukasz Zwoliński będzie kontynuował karierę w HNK Gorica.

Napastnik, który do tej pory występował w Pogoni Szczecin, przenosi się do chorwackiego klubu na zasadzie transferu definitywnego, co zostało potwierdzone przez F-MG - agencję reprezentującą interesy piłkarza. Z nowym zespołem związał się on umową do 30 czerwca 2020 roku. W jego barwach będzie grał z numerem 9 na koszulce.

- Prawie 10 lat na kolejnych szczeblach Pogoni Szczecin. Każdą z chwil spędzonych w granatowo-bordowych barwach będę wspominał wyjątkowo dobrze. Przez wiele lat to był mój dom. Czas na nowe wyzwanie i spróbowanie swoich sił za granicą. Dziękuję wszystkim związanym z Pogonią za wspólne lata. Trenerom, kolegom z szatni, pracownikom klubu i kibicom. Wasza pomoc i wsparcie były nieocenione - powiedział Zwoliński.

W minionym sezonie 25-latek strzelił tylko jednego gola w Ekstraklasie (27 występów). Jego całkowity dorobek na najwyższym rodzimym szczeblu to 124 spotkania i 22 bramki.

Nowy zespół Polaka wywalczył niedawno awans do chorwackiej ekstraklasy. Drużynę poprowadził do tego sukcesu Ivan Prelec, który opuścił go, zostając asystentem Deana Klafuricia w Legii Warszawa.

Piłkarzami Goricy są Michał Masłowski, Henrik Ojamaa (w przeszłości m.in. Legia Warszawa) czy też Matija Špičić (grał w Wiśle Kraków).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji FC Barcelona i Real Madryt ustanowiły pakt o nieagresji Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy