Oficjalnie: Zaskakująca decyzja Ćorluki

Oficjalnie: Zaskakująca decyzja Ćorluki
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: lokomotiw moskwa

Vedran Ćorluka zostaje w Lokomotiwie.

Reprezentant Chorwacji jeszcze przed Euro 2016 był łączony z opuszczeniem Moskwy, bowiem wiele spekulowano na temat jego przeprowadzki do Bayernu. Pojawiały się nawet doniesienia, że monachijczycy finalizowali już transfer obrońcy.

Jeszcze w lipcu temat przeprowadzki 30-latka do Niemiec upadł, ale ostatnio pojawiła się nowa opcja. Doświadczonym zawodnikiem zainteresowała się Fiorentina, która mimo niechęci Rosjan do sprzedaży piłkarz czyniła zaawansowane starania.

Ćorluka zdecydował jednak, że zostaje w obecnym klubie i dzisiaj podpisał nową, czteroletnią umowę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy