Oficjalnie: Zobnin w Spartaku Moskwa

Oficjalnie: Zobnin w Spartaku Moskwa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Spartak Moskwa

Roman Zobnin został nowym zawodnikiem Spartaka Moskwa.

22-letni pomocnik po przejściu testów medycznych związał się długoterminowym kontraktem z drużyną „Czerwono-Białych˜”. Według nieoficjalnych informacji, Dynamo Moskwa na sprzedaży swojego piłkarza zarobiło trzy miliony euro.

- Spartak i Dynamo osiągnęły porozumienie w sprawie transferu jednego z najbardziej utalentowanych młodych rosyjskich zawodników i jesteśmy z tego faktu bardzo zadowoleni - Siergiej Rodionow, dyrektor generalny klubu.

- Jestem szczęśliwy, że przenoszę się do tak wielkiego zespołu. Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak pokazać swoje najlepsze walory na boisku - dodał
jednokrotny reprezentant Rosji.

Przypominamy, że Zobnin przez ostatnie dwa lata reprezentował barwy Dynama Moskwa. W sumie dla tej drużyny rozegrał 53 spotkania, w których zdobył dwa gole oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy