Oficjlanie: Wakaso Mubarak w Espanyolu

Oficjlanie: Wakaso Mubarak w Espanyolu
Redakcja
Redakcja
Źródło: RCD Espanyol

Espanyol Barcelona po zakupie Sergio Tejery z Majorki oraz Diego Colotto z Deportivo dokonało trzeciego wzmocnienia przed zbliżającym się sezonem ligowym pozyskując Wakaso Mubaraka broniącego dotychczas barw Villarreal.

Zawodnik urodzony w Ghanie niezwykle entuzjastycznie wypowiedział się na temat swojego transferu do klubu ze stolicy Katalonii mówiąc, że:

- Świadomość bycia zawodnikiem Espanyolu niezwykle mnie cieszy. Jestem pewien, że dzisiejszej nocy nie zasnę. Chcę bardzo podziękować wszystkim,
którzy mnie tak gorąco powitali. Ze swojej strony zrobię wszystko, aby pomóc zespołowi zakwalifikować się do Ligi Europejskiej, a nawet do Ligi Mistrzów. Pomogę we wszystkim.
 
Jednym z kluczowych aspektów decydującym o transferze byłego zawodnika m.in. Ashanti Gold i Elche jest wszechstronność Ghańczyka, dzięki której może on występować w środku pomocy jak i na lewym skrzydle.
 
Swój debiut w La Liga Wakaso Mubarak zaliczył 27 lutego 2011 roku w zremisowanym 2-2 meczu przeciwko Racingowi Santander zmieniając w 90 minucie Jose Catale.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy