Ojamaa wraca do Ekstraklasy!

Ojamaa wraca do Ekstraklasy!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Michał Guz (Twitter)

Henrik Ojamaa uzgodnił warunki kontraktu z Miedzią Legnica - poinformował Michał Guz z „Przeglądu Sportowego”.

Reprezentant Estonii porozumiał się z władzami beniaminka Ekstraklasy i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych zwiąże się z nowym pracodawcą do końca czerwca 2021 roku.

W umowie zawartej z piłkarzem ma się znaleźć zapis umożliwiający mu opuszczenie klubu w przypadku jego spadku do I ligi.

27-letni skrzydłowy bronił ostatnio barw HNK Gorica. Ojamaa dołączył do zespołu w trakcie sezonu i pomógł mu wywalczyć awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Chorwacji, strzelając dla niego sześć bramek w 19 rozegranych meczach.

Dla Estończyka podpisanie kontraktu z Miedzią Legnica oznacza powrót do Polski po czterech latach przerwy. Doświadczony zawodnik w przeszłości występował w naszym kraju w barwach Legii Warszawa w latach 2013-2014.

Później były gracz między innymi Fortuny Sittard, Alemannii Aachen, FC Wacker, Dundee FC czy Go Ahead Eagles był dwukrotnie wypożyczony z „Wojskowych” do szkockiego Motherwell oraz norweskiego Sarpsborgu. Ojamaa po powrocie z drugiego wymienionego zespołu zdecydował się we wrześniu 2015 roku definitywnie rozstać ze stołecznym klubem i przeniósł się do Swindon Town. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy