Ojciec Hålanda: Dlatego mój syn nie trafił na Old Trafford

Ojciec Hålanda: Dlatego mój syn nie trafił na Old Trafford fot. Bundesliga
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Goal.com

Alf-Inge Håland wypowiedział się na temat niedoszłego transferu swojego syna do Manchesteru United.

Dobra postawa Erlinga Brauta Hålanda w rundzie jesiennej spowodowała, że interesowały się nim najmocniejsze kluby w Europie. Szczególnie zdeterminowany w tej kwestii był Manchester United.

Sam zainteresowany zdecydował się jednak skorzystać z oferty Borussii Dortmund, do której trafił z Salzburga.

Na temat niedoszłego transferu do Manchesteru United postanowił wypowiedzieć się ojciec zawodnika, Alf-Inge Håland.

- Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, jak potoczyłaby się jego przygoda, gdyby trafił w inne miejsce. Mógł grać równie dobrze lub gorzej. Nigdy nie otrzymamy odpowiedzi na to pytanie, ale jesteśmy zadowoleni, z tego, co mamy - powiedział dla Goal.com.

- Jeśli chodzi o propozycję United, tam był jeden problem. Mianowicie w klubie chciał go w zasadzie tylko trener. Pozostali nie byli szczególnie przekonani do tego pomysłu. Chcieliśmy, żeby poszedł tam, gdzie od razu będą go szanować. To kluczowe - dodał.

Po transferze na Signal Iduna Park Norweg nadal imponuje formą. W 11 dotychczas rozegranych przez niego meczach strzelił 12 goli.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy