Ojrzyński blisko powrotu do Ekstraklasy

Ojrzyński blisko powrotu do Ekstraklasy fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Przegląd Sportowy

Już niedługo możemy ponownie ujrzeć Leszka Ojrzyńskiego na ławce trenerskiej. 48-latek miałby przejąć wakat w Stali Mielec - informuje „Przegląd Sportowy”.

Mówi się, że nieszczęście jednego jest szansą dla drugiego i tak może być w przypadku posady szkoleniowca w ekipie z Mielca. Dzisiaj zwolniony został Dariusz Skrzypczak, a jak głosi oficjalny komunikat, w ciągu kilku dni poznamy nazwisko jego następcy.

„Przegląd Sportowy” nie ma wątpliwości, że listę życzeń Stali otwiera Leszek Ojrzyński, który z powodzeniem prowadził Arkę Gdynia, wygrywając z nią Puchar oraz Superpuchar Polski. Udany miał też pierwszy sezon w Koronie Kielce, gdy zespół zajął wysokie piąte miejsce w tabeli Ekstraklasy.

48-latek ostatnio pracował w Wiśle Płock, z której pod koniec lipca odszedł, tłumacząc się powodami osobistymi. Wiemy, że obecnie przebywa on w Anglii z synem. Potomek Ojrzyńskiego jest bowiem bramkarzem Liverpoolu.

Jak jednak donosi wspomniane źródło, Polak wkrótce może wrócić do ojczyzny, gdyż otrzymał bardzo konkretną propozycję od „Biało-Niebieskich” i w tej chwili ją rozważa. Wydaje się zatem, że oficjalny komunikat może ukazać się tak naprawdę w każdym momencie.

Poza wymienionymi ekipami, pozostający aktualnie bez pracy trener, szkolił jeszcze między innymi Odrę Wodzisław, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy Górnika Zabrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy