Olivier Giroud blisko Arsenalu

Olivier Giroud blisko Arsenalu
Tomasz Gadaj
Tomasz Gadaj
Źródło: Daily Mail

„Kanonierzy” finalizują transfer najskuteczniejszego piłkarza Ligue 1. Czy to oznacza odejście z Londynu Robina van Persiego?

Olivier Giroud w zeszłym sezonie we wszystkich rozgrywkach zdobył dla mistrzowskiego Montpellier 25 bramek, czym wzbudził zainteresowanie czołowych europejskich zespołów. Arsenal jest w stanie dać za 26-latka kwotę rzędu 13 milionów funtów. Transakcja zostanie zamknięta najprawdopodobniej po mistrzostwach Europy, na których wraz z francuską kadrą przebywa obecnie były gracz Grenoble.

Drużyna Arsene Wengera kupiła wcześniej z FC Koeln Lukasa Podolskiego, jednak z Emirates Stadium może zrejterować Robin van Persie. Filar Arsenalu wciąż nie przedłużył kontraktu upływającego w przyszłym roku. Chętnych na transfer zdobywcy korony króla strzelców Premier League nie brakuje, a najcześciej wymieniane w prasie są ekipy Manchesteru City oraz Juventusu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy