Olympique Lyon po mistrza świata

Olympique Lyon po mistrza świata
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Olympique Lyon jest na dobrej drodze do pozyskania Guido Rodrígueza - donosi Footmercato.net.

Po następnym rozczarowującym sezonie Laurent Blanc zapragnął wzmocnienia środka pola. Francuskiemu trenerowi zależy na tym, aby był to doświadczony piłkarz ukierunkowany na odbieranie futbolówki, gdyż kreatywnych graczy w ekipie z Rodanu nie brakuje.

„Les Gones” skontaktowali się z Realem Betis i zaczęli pytać o dwa nazwiska.

William Carvalho jest zbyt drogi dla przedstawiciela Ligue 1, dlatego skupił się on na działaniach zmierzających do zakontraktowania Guido Rodrígueza.

Argentyńczyk w grudniu 2022 sięgnął po tytuł mistrza świata, a w trakcie turnieju koszulkę kadry narodowej przywdziewał przeciwko Meksykowi.

Hiszpanie są skłonni go sprzedać i wydaje się, że przeprowadzka istotnie może dojść do skutku.

Jak podaje Footmercato.net, Francuzi zaoferowali osiem milionów euro. Zgodę na transfer wyraził już sam zawodnik.

Wraz z angażem 29-latka Blanc zyskałby piłkarza o cechach, których tak mocno pożąda.

Defensywny pomocnik uzbierał pełne 90 minut w obu spotkaniach rozpoczętego sezonu. Łącznie w „Los Verdiblancos” wystąpił 146 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy