Ostatnia misja Carlitosa? Hiszpan w kadrze Legii na mecz z Rangersami!

Ostatnia misja Carlitosa? Hiszpan w kadrze Legii na mecz z Rangersami! fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport..pl

Carlitos ma znaleźć się na pokładzie samolotu lecącego do Glasgow z piłkarzami Legii Warszawa - poinformował Bartłomiej Kubiak ze „Sport.pl”.

Wokół osoby hiszpańskiego napastnika panuje w ostatnim czasie duże zamieszanie. 29-letni zawodnik mógł liczyć na początku letniego okienka transferowego na duże zainteresowanie ze strony zespołów występujących głównie w azjatyckich rozgrywkach. Chęć jego zakontraktowania miała także przejawić Mallorca.

Carlitos nie zamierzał ruszać się jednak z Legii Warszawa, ponieważ chciał z nią awansować do fazy grupowej Ligi Europy oraz pomóc jej w zdobyciu mistrzostwa Polski.

Środkowy napastnik rozpoczął pucharowe eliminacje w podstawowym składzie „Wojskowych”, ale z czasem stracił zaufanie w oczach Aleksandara Vukovicia, który przestał na niego stawiać i obecnie wyżej od niego w hierarchii widzi Sandro Kulenovicia.

Hiszpan starał się początkowo odzyskać zaufanie serbskiego szkoleniowca, ale dość szybko stracił do tego zapał i miał ostatecznie zdecydować się na opuszczenie stołecznego klubu.

W ostatnim czasie pojawiły się w mediach informacje o prowadzonych zaawansowanych negocjacjach z Al-Wahdą ze Zjednoczonych Emiratów Arabskim, które miały być prawdziwym powodem nieobecności piłkarza w kadrze na starcie ligowe z ŁKS-em Łódż (3:2).

W takiej sytuacji należało przypuszczać, że Carlitos nie znajdzie się także w gronie zawodników powołanych na rewanżowe spotkanie z Rangersami. Tymczasem napastnik uczestniczył normalnie w zajęciach pierwszej drużyn i jest przewidziany do udziału w czwartkowym pojedynku w Glasgow.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy