Ousmane Dembélé pójdzie śladem Kyliana Mbappé?! Wymowne zachowanie francuskiego skrzydłowego

2024-05-20 14:17:08; Aktualizacja: 2 miesiące temu
Ousmane Dembélé pójdzie śladem Kyliana Mbappé?! Wymowne zachowanie francuskiego skrzydłowego Fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: RMC Sport

Ousmane Dembélé postanowił wybrać się z Kylianem Mbappé do Cannes w momencie, gdy ich koledzy z Paris Saint-Germain rywalizowali z FC Metz. Niewykluczone, że to zwiastun nadchodzącego transferu - przekazał Daniel Riolo.

Z racji faktu, że paryżanie zapewnili już sobie tytuł mistrzowski, Luis Enrique w ostatnim meczu ligowym dał odpocząć kilku graczom podstawowego składu.

W tej grupie byli Ousmane Dembélé i Kylian Mbappé.

Pomimo wolnego oczekiwano, że duet zjawi się na stadionie FC Metz, aby dopingować swoich kolegów. Tak się jednak nie stało.

Francuzi udali się ze swoimi partnerkami do Cannes. Według Daniela Riolo niewykluczone, że skrzydłowy podąży latem śladem Mbappé i także zmieni pracodawcę.

– Mbappé, rozumiemy, to już koniec. Ale żeby Dembélé był na nagraniach wideo, żeby widziano go imprezującego w Cannes, to jest absolutnie nienormalne. To już jest nienormalne dla Mbappé, ale od miesięcy nie ma z nim kontaktu. Im bardziej może się źle zaprezentować i być przeciwieństwem tego, kim powinien być, tym bardziej będzie to robił. Z drugiej strony Dembélé wciąż jest objęty kontraktem, ma zostać i dopiero co przybył. On ma być czołową postacią w przyszłym sezonie. Ostatniego dnia ligi go nie ma, co jest bardzo zaskakujące. Dlaczego go tam nie ma, nawet na ławce? Od Dortmundu zagrał ledwie pół godziny, dlaczego? Przebywanie w Cannes z kontuzją byłoby jeszcze gorsze, ale nie sądzę (że jest kontuzjowany). Co więcej, jest filmowany na tych filmikach, które wszyscy widzieli. Przygotowuję się na odejście Dembélé. W każdym razie Luis Enrique nie jest nim zbytnio zainteresowany – skomentował dziennikarz RMC Sport.

Przed Dembélé finał Pucharu Francji.

Jego dotychczasowy dorobek to 41 występów, pięć goli i 14 asyst.